Zespół

Kancelaria Adwokacka Zespół Adwokatów „Wzgórze” działa od 1990 r.
Zespół Adwokatów „Wzgórze” tworzą:

Adwokat Zbigniew Firyn

Adwokat Zbigniew Firyn

jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył aplikację sądową w Sądzie Wojewódzkim w Katowicach. Pracował jako sędzia Sądu Rejonowego w Pszczynie. Aplikację adwokacką odbywał w Bielsku – Białej, gdzie prowadzi praktykę adwokacką od 1982 r., w tym od 1990 r. w ramach Zespołu Adwokatów „Wzgórze”.
Tel: 604 213 179

Adwokat Joanna Kubik

jest absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku – Białej, gdzie w latach 2013 – 2015 otrzymywała nagrodę Rektora dla najlepszych studentów. Aplikację adwokacką odbywała w Bielsku – Białej pod patronatem adwokata Janusza Hańderka, nabywając przy tym bogate doświadczenie zawodowe w prowadzeniu postępowań sądowych oraz sporządzaniu pism procesowych, dodatkowo czynnie działając w tym czasie także w Fundacji – jako prawnik udzielający porad prawnych. Obecnie, dodatkowo realizuje studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Wrocławskim, co pozwala jej na fachową i profesjonalną ​reprezentację podmiotów pacjent-lekarz, w zakresie ewentualnego zakażenia bakteriami lub wirusami, doznania krzywdy wskutek nieprawidłowo przeprowadzonych zabiegów medycznych – błędy medyczne, błędy okołoporodowe, błędy w chirurgii plastycznej, naruszenie dóbr osobistych.
Tel: 507 822 352
https://www.wsparcieadwokata.pl/

Adwokat Łukasz Gworek

studia ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aplikację adwokacką odbywał w Bielsku – Białej pod patronatem adwokata Zbigniewa Firyna. Przez okres 2 lat pracował na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Okręgowym w Bielsku – Białej oraz w Sądzie Rejonowym w Tychach.
Tel: 607 696 995

Adwokat Patrycja Jakubiec

tel. kom. 503 615 508
e-mail:  patrycja.jakubiec@adwokatura.home.pl


Sekretarka
Anna Kasprowicz

Pracownik biurowy
Tomasz Firyn